Baterie wannowo-prysznicowe - łazienkowe, ścienne, podtynkowe, stojące - Lazienka360.pl

Baterie wannowo-prysznicowe

Jeśli chcesz zapewnić sobie wygodę codziennej higieny, zdecyduj się na montaż prysznicowej baterii wannowej, która jest dostępna w wielu wersjach w tej kategorii. Skonstruowano ją z myślą o tym, żeby umożliwić w wannie zarówno szybki prysznic, jak i długą kąpiel. Pozwala na to zestaw składający się z kranu, słuchawki i uchwytów do regulowania wody. W zależności od wybranego produktu znajduje się ona w zestawie lub należy dokupić ją osobno.

W poniższej kategorii dostępne są następujące wersje łazienkowych baterii wannowo-prysznicowych:

  • stojąca (sztorcowa),
  • ścienna (podtynkowa i natynkowa).

Modele stojące, zwane również sztorcowymi, przymocowuje się do wanny w wybranym przez siebie miejscu. Są uniwersalne i łatwe w montażu, dlatego cieszą się dużą popularnością. Równie często kupowana jest bateria wannowo prysznicowa ścienna, która może być podtynkowa lub natynkowa. Wersje podtynkowe gwarantują szersze pole manewru pod względem estetyki, ale wymagają profesjonalnego założenia, podczas gdy natynkowe nie zapewniają tak oryginalnych rezultatów designerskich, ale ich montaż jest łatwiejszy.

Wygodna i praktyczna higiena ciała dzięki baterii wannowo-prysznicowej

W zależności od Twoich indywidualnych preferencji możesz zdecydować się na wersję z jednym lub dwoma uchwytami. Egzemplarze wyposażone w jedno pokrętło służą do regulacji temperatury pojedynczego strumienia wody, podczas gdy baterie wannowo prysznicowe dwupokrętłowe pozwalają na ustawienie intensywności wypływu wody gorącej i zimnej. Obecnie korzysta się głównie z egzemplarzy z jednym pokrętłem, ponieważ są łatwiejsze w obsłudze.

Ciekawym rozwiązaniem są stojące baterie wannowo prysznicowe trzy- lub czterootworowe, w przypadku których słuchawka, kran i pokrętła to osobne części montowane odrębnie, w dowolnie wybranych przez użytkownika miejscach. Tego rodzaju artykuły prezentują się bardzo oryginalnie i nowocześnie, stanowiąc atrakcyjną ozdobę we współczesnym wnętrzu.

Jeśli chodzi o popularność, najczęściej kupowanymi rodzajami baterii wannowo-prysznicowej są te przytwierdzane do ściany. Z uwagi na metodę montażu dzieli się je na podtynkowe i natynkowe – konstrukcje podtynkowe zakłada się w widoczny sposób w całości na ścianie, a w przypadku modeli natynkowych przyłącza są schowane, co przekłada się na atrakcyjny design i oszczędność miejsca.

Oferujemy baterie łazienkowe wannowo-prysznicowe w wielu wersjach, które różnią się nie tylko konstrukcją i funkcjonalnością, ale również designem. W tej kategorii dostępne są produkty zarówno nowoczesne, przeznaczone do wnętrz wykończonych we współczesnym, minimalistycznym stylu, jak i bardziej tradycyjne i klasyczne, np. w mosiężnym czy miedziowym wykończeniu i o ozdobnych kształtach. Wiele baterii wannowo-prysznicowych zgromadzonych w naszym asortymencie mieni się za sprawą chromowej powłoki.

Szeroki wybór dotyczy także kolorystyki, ponieważ możesz u nas zamówić egzemplarze srebrne, białe, czarne i miedziowe. W zależności od indywidualnych upodobań kupisz model matowy lub połyskujący. Wybierz baterię łazienkową, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom i już teraz złóż zamówienie!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl