Bidety – stojące, wiszące, podwieszane – WC, toaleta - Lazienka360.pl

Bidety – stojące, wiszące, podwieszane

Nowoczesna toaleta charakteryzuje się funkcjonalnym i designerskim wyposażeniem, m.in. w bidet. To sanitarne urządzenie oprócz funkcji higienicznej odgrywa również rolę dekoracyjną. W naszej ofercie znajduje się ceramiczny bidet stojący, wiszący i podwieszany w wielu liniach i kolekcjach Dzięki szerokiemu asortymentowi można wybrać produkt pasujący do łazienki urządzonej w różnej stylistyce aranżacyjnej. Wszystkie oferowane modele są wykonane z wysokogatunkowej ceramiki odpornej na przebarwienia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bidetów do WC naszego sklepu.

Toaleta z bidetem podwieszanym – jakie korzyści?

Dbanie o higienę intymną to jedna z ważnych sfer życia codziennego, którą w łatwy sposób może ułatwić korzystanie z bidetu podwieszanego. To ceramiczne urządzenie sanitarne stanowi element wyposażenia toalet zarówno pomieszczeń mieszkalnych, jak i obiektów użyteczności publicznej (kompleksów wypoczynkowych, hotelowych, sportowych i SPA & Wellness). Dzięki eleganckiej kompaktowej bryle oraz brakowi kontaktu z podłożem bidet wiszący pełni funkcję dekoracyjną, jak i zapewnia łatwość utrzymania czystości WC.

Bidet wiszący czy stojący?

Wybór konkretnego rozwiązania uzależniony jest od wielkości toalety oraz preferencji użytkownika. Wiele osób uważa, że WC z bidetem podwieszanym jest bardziej eleganckie i stylowe. Niewątpliwą zaletą tego wariantu jest możliwość instalacji w wybranym miejscu na ścianie. Z kolei bidet stojący idealnie pasuje do łazienek urządzonych w aranżacji retro i stylu klasycznym. Ze względu na fakt, że model wolnostojący zajmuje nieco więcej miejsca, jest to dobre rozwiązanie w większych toaletach.

Bidety – wiszące, stojące, podwieszane - Podobne wyszukiwania:

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl