Odpływy prysznicowe ścienne - liniowe, z maskownicą - Lazienka360.pl

Odpływy prysznicowe ścienne

Tworzenie kabiny natryskowej pozbawionej brodzika ma wiele zalet – przede wszystkim jest to funkcjonalne, wygodne i jednocześnie atrakcyjne wizualnie rozwiązanie. Przy takim systemie dobrze sprawdzają się odpływy prysznicowe ścienne, które dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego. Sprawdź, jakie wyposażenie łazienki przygotowaliśmy!

Praktyczny system odprowadzania wody

Jeśli robisz remont łazienki, proponujemy Ci zakup produktów dostępnych na stronie lazienka360.pl, które przyniosą Ci wiele korzyści – nie tylko aranżacyjnych! W naszym sklepie dostępne są odpływy liniowe do instalacji w ścianie w atrakcyjnych cenach. System ścienny jest wyjątkowo praktyczny zwłaszcza w przypadku, gdy z prysznica będą korzystać osoby starsze lub z ograniczeniami ruchowymi.

Jak stworzyć większą przestrzeń?

Szukasz sposobu, aby optycznie powiększyć swoją łazienkę? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – postaw na odpływ liniowy w ścianie! Prysznic z tego typu spływem świetnie sprawdza się w małych pomieszczeniach. Oferujemy produkty, dzięki którym możesz zrezygnować z brodzika, co zapewnia większe możliwości aranżacyjne. Minimalistyczny wygląd urządzenia ściennego w zestawieniu z transparentną szybą sprawią, że przestrzeń będzie wizualnie znacznie obszerniejsza.

Rozwiązanie do każdej łazienki

Skuteczny system odprowadzania wody możesz zainstalować we swoim mieszkaniu, nawet jeśli nie masz dostatecznej ilości przestrzeni na wykonanie spadku. Nasz sklep internetowy z łazienkami lazienka360.pl to miejsce, w którym znajdziesz produkty dopasowane do Twojego prysznica. Odpływ liniowy ścienny świetnie sprawdza się, gdy w pomieszczeniu jest zbyt niska różnica wysokości podłogi. Instalacja w ścianie to doskonałe rozwiązanie.

Sprawdzone produkty

Za pomocą produktów dostępnych w lazienka360.pl możesz stworzyć komfortowe warunki do codziennego korzystania z łazienki. Proponowane przez nas odpływy liniowe ścienne są wysokiej jakości. Tworzywa, z których zostały wykonane, zabezpieczają przed skutkami działania wilgoci, takimi jak korozja. Dodatkowo oferujemy wyroby do odprowadzania wody w ścianie, które zapewnią Ci wieloletnie użytkowanie przy prawidłowym spełnianiu swojej funkcji.

Wyposażenie do łazienki

Proponujemy produkty, które będą pasować do każdej aranżacji w pomieszczeniu. Minimalistyczny wygląd urządzeń liniowych do instalacji w ścianie komponuje się z wystrojem w stylu m.in. skandynawskim, nowoczesnym czy loftowym. Nasz sklep z łazienkami oferuje wiele artykułów, dzięki którym Twoje wnętrze będzie bardziej funkcjonalne.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl