Stelaże podtynkowe do WC - spłuczki do toalety - Lazienka360.pl
Stelaże

Stelaże podtynkowe do WC

Każda łazienka, mała i duża, może być praktyczna i wygodna. Aby to osiągnąć, warto dobrze zaplanować aranżację i optymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Podczas urządzania tego pomieszczenia ważne jest zadbanie zarówno o estetykę, jak i funkcjonalność. Stelaż podtynkowy do WC jest popularnym rozwiązaniem, które ułatwia to zadanie. Pozwala połączyć wyżej wymienione korzyści i zaaranżować nowoczesną przestrzeń.

Czym jest stelaż podtynkowy do WC?

Coraz bardziej powszechne w domach stelaże podtynkowe do WC to rozwiązanie, które pomaga ukryć wszystko to, co nie musi być widoczne. Schowana konstrukcja umożliwia zamontowanie wiszącej toalety bez widocznych elementów mocujących. Wewnątrz ściany znajduje się mocna rama i mechanizm, na zewnątrz zaś jedynie muszla sedesowa z deską i przycisk spłukujący wodę.

Dlaczego warto wybrać stelaż podtynkowy?

Optymalne wykorzystanie przestrzeni to jedno z podstawowych założeń projektantów nowoczesnych i komfortowych wnętrz. Montując podtynkowy stelaż do WC, dostosowujesz łazienkę do wymogów współczesnego designu. Ponadto zyskujesz:

  • estetyczny wygląd – dzięki schowanej konstrukcji część elementów nie jest widoczna na zewnątrz, a ściana jednolicie wykończona płytkami wygląda schludnie,
  • więcej przestrzeni – ukryty mechanizm nie zajmuje miejsca i sprawia, że pomieszczenie jest bardziej przestronne,
  • łatwość utrzymania porządku – sedes nie opiera się na podłodze, co ułatwia utrzymanie jej w czystości; kurz i brud nie gromadzi się też w trudnodostępnych zakamarkach, które są schowane wewnątrz ściany.

Jaki stelaż kupić?

Szeroki wybór stelaży podtynkowych do WC ułatwia dopasowanie odpowiedniego produktu do każdej łazienki. Wysokiej jakości materiały oraz sprawdzone technologie stosowane przez renomowanych producentów to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności urządzeń. Solidna konstrukcja i trwałość powinny być podstawowym kryterium wyboru. Rozwiązanie to jest odpowiednie zarówno do małych, minimalistycznych wnętrz, jak i do tych bardziej przestronnych i luksusowych.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl