Brodziki prysznicowe - głębokie, półokrągłe, prostokątne - Lazienka360.pl

Brodziki prysznicowe - głębokie, półokrągłe, prostokątne

Jednym z kluczowych elementów wyposażenia łazienki są brodziki prysznicowe np. kwadratowe, prostokątne, pięciokątne czy półokrągłe. Oferujemy szeroki wybór tych nieodzownych produktów, które będą uzupełnieniem dla kabiny lub strefy, gdzie myją się domownicy. Liczne dostępne modele o wymiarach 80x80 lub 80x90 cm pozwolą nabyć rozwiązanie dopasowane do wystroju oraz dostępnego miejsca w pomieszczeniu. Pochodzą one od najlepszych producentów takich jak Schedpol, więc są eleganckie i wyposażone w nowoczesne technologie konstrukcyjne. Zapraszamy do sprawdzenia całego asortymentu i składania zamówień!

Wybór odpowiedniego brodzika do prysznica

Rzecz jasna brodzik pod prysznic musi być spasowany z kabiną. Właśnie te dwa artykuły powinny się wzajemnie dopełniać, dlatego wybrać można warianty prostokątne, kwadratowe, pięciokątne czy półokrągłe, np. o rozmiarach 80x80 lub 80x90 cm. Oprócz wymiarów należy też zwrócić uwagę na materiały, z jakich został zrobiony produkt. Wysokiej jakości tworzywa sprawią, że czyszczenie będzie łatwe, a wytrzymałość i stabilność rewelacyjna. Warto również zadbać o przemyślaną aranżację – wreszcie armatura powinna stanowić istotną jej część. Mamy akcesoria m.in. od Schedpol, Mestrii, Sea Horse czy SanSwiss, które wyróżniają się nie tylko walorami praktycznymi, ale także wspaniałym designem. 

Kwadratowe i prostokątne brodziki pod prysznic

W naszej ofercie znajdziesz klasyczne kwadratowe i prostokątne brodziki do prysznica, np. o wymiarach 80x80, 80x90 cm, ale też większe. Wiele z nich wyposażono w przydatną technologię tłumienia hałasu i antypoślizgowe powierzchnie, które zapobiegają przykrym urazom. Każdy brodzik od Schedpol jest bardzo łatwy i szybki w montażu. Produkty można umieścić na posadzce lub je w nią wpuścić. W konsekwencji wchodzenie i wychodzenie do strefy kąpielowej dla nikogo nie będzie stanowić problemu, co docenią dzieci bądź seniorzy. Do wyboru są warianty w najpopularniejszym białym kolorze, pasującym do niemal wszystkich wnętrz. Równie dobre są wyroby o czarnej barwie, gdyż współgrają z nowoczesnymi wystrojami czy złotymi dodatkami. 

Brodzik prysznicowy półokrągły czy pięciokątny

Proponujemy nie tylko artykuły prostokątne i kwadratowe, np. o wymiarach 80x90 cm. Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi można też sięgnąć po brodzik prysznicowy pięciokątny czy półokrągły 80x80 cm. Ten pierwszy jest ciekawym akcesorium, które pozwoli wyróżnić łazienkę. Z kolei modele zaokrąglone są niemal tak popularne jak te czworoboczne. Ponadto polecamy m.in. estetyczne brodziki od renomowanej marki Schedpol – zarówno te niskie, jak i wysokie, które różnią się także średnicą odpływu. Sprzedajemy również warianty asymetryczne, będące idealną opcją do pomieszczeń o nietypowym układzie czy małym metrażu.

Najlepsze brodziki prysznicowe 

Nie ulega wątpliwości, że brodzik do prysznica powinien łączyć w sobie funkcjonalność z ponadczasowym pięknem. Dlatego oferujemy najlepsze produkty Schedpol do łazienek, które są eleganckie, wygodne w użyciu i trwałe. Do wyboru mamy modele pięciokątne, kwadratowe, prostokątne czy półokrągłe, np. o wymiarach 80x80 czy 80x90 cm. Zadbaliśmy także o atrakcyjne ceny, więc zapraszamy do składania zamówień!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl