Odpływy prysznicowe - liniowe, ścienne, kątowe, rynna, brodziki podpłytkowe - Lazienka360.pl

Odpływy prysznicowe

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą sortymentową markowych prysznicowych odpływów liniowych, ściennych, niskich, kątowych, punktowych i szczelinowych. Produkty są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej chromowo-niklowej. Dzięki temu są one odporne na korozję i agresywne działanie chemikaliów i środków czyszczących. Do każdego odpływu dołączony jest szybkoprzepływowy syfon o dużej wydajności odbioru wody. W rezultacie prysznic bez brodzika wyposażony w ten element odwodnienie będzie nie tylko funkcjonalny, ale także elegancki.

Prysznicowy odpływ liniowy - funkcjonalność, estetyka i różnorodność

Zrezygnowanie z brodzika w prysznicu i postawienie na niski odpływ liniowy to zalety w postaci:

  • uniwersalności – możliwość zamontowania w każdej łazience, zarówno w mieszkaniu, jak i w obiektach użyteczności publicznej,

  • funkcjonalności – polegającej na łatwości utrzymania w czystości kabiny prysznicowej i jej elementów,

  • różnorodności – przejawiającej się w dostępności różnych modeli odpływów liniowych, które można dopasować do stylu i aranżacji konkretnej łazienki.

Planujesz zamontować w łazience prysznic bez brodzika? Szukasz eleganckich i wydajnych niskich odpływów liniowych? Sprawdź naszą ofertę wydajnych i eleganckich produktów prysznicowych!  

Odpływ liniowy ścienny - nowoczesne podejście do prysznica

W sklepie internetowym lazienka360.pl można także zamówić odpływ liniowy ścienny. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania podłoga prysznica będzie jednolita, bez żadnych krawędzi i szczelin, typowych dla systemów niskich. 

Odpływy prysznicowe liniowe, odpływy do kabiny prysznicowej - Polecamy również:

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl