Ponadczasowy styl, łatwość w dopasowaniu do aranżacji łazienki, jakościowe wykonanie – to tylko niektóre atuty brodzików kwadratowych dostępnych w tej kategorii naszego sklepu internetowego. W dobrej cenie zamówisz wariant w jednym z popularnych wymiarów, np. 90 x 90 lub 80 x 80 cm typu niskiego, ciesząc się wyposażeniem o potwierdzonej trwałości na całe lata. Zapraszamy do sprawdzenia dostępnych modeli i wariantów dostarczanych przez najlepsze marki: Schedpol, SanSwiss czy Maestrii. Najczęściej wybierane wymiary to: 70 x 70 cm, 80 x 80 cm, 90 x 90 cm, 100 x 100 cm.

Brodziki łazienkowe kwadratowe

Szerokość 70 czy 80 cm jest polecana do mniejszych pomieszczeń, w których nawet niewielka, zaoszczędzona przestrzeń decyduje o możliwości wstawienia np. dodatkowego sprzętu czy mebla. Jeśli dysponujesz większym pomieszczeniem w kamienicy, apartamencie czy domu jednorodzinnym, rozważ wybór brodzika kwadratowego o boku 90, a nawet 100 cm. Spełniając ten warunek, można oczekiwać, że korzystanie z prysznica przeniesie Cię w nowy wymiar pielęgnacji i wypoczynku.

Regularny kształt wyposażenia ułatwia zaprojektowanie łazienki według standardowych koncepcji – zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych formach aranżacji. Dlatego brodzik kwadratowy cieszy się tak dużym zainteresowaniem naszych klientów, którzy doceniają uniwersalność i ponadczasowość zamawianych rozwiązań.

Wanny również mają wiele atutów, ale to właśnie brodziki, wraz z optymalnie dobraną kabiną lub parawanem, są uważane za łatwiejsze do utrzymania w czystości, tańsze w eksploatacji, szybsze w użytkowaniu, higieniczniejsze. Dużo zależy od jakości wykonania konkretnego produktu – w tym zakresie polecamy wybór naszej oferty. Sprzedajemy i dostarczamy m.in. brodziki kompozytowe wyposażone w specjalne technologie, które zapewniają:

  • wysoką termoizolację,
  • obniżanie hałasu kilkadziesiąt procent,
  • ochronę przed działaniem wilgoci i rozwojem bakterii,
  • łatwość i szybkość montażu.

Brodziki kwadratowe w różnych wymiarach

Odpowiadamy na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dlatego starannie selekcjonujemy wyposażenie łazienkowe. Brodzik kwadratowy może być niski, wysoki lub standardowy – wszystko zależy od tego, jak chcesz go obudować. Designerskie detale poszczególnych modeli też należą do czynników branych pod uwagę w trakcie poszukiwania produktu, w związku z czym zachęcamy do starannego porównywania wariantów, np. 80 x 80 lub 90 x 90 cm.

Atrakcyjne, podstawowe i częste promocje to kolejne z wyróżników naszego sklepu internetowego oraz tej kategorii. Wyposażenie łazienki jest dostępne bardzo szybko – razem z wysyłką już po kilku, kilkunastu dniach od zamówienia możesz przejść do etapu montażu. Białe brodziki kwadratowe pasują praktycznie do wszystkich kafli niezależnie od ich kolorystyki. Ciekawym, alternatywnym wyborem są modele jednolicie czarne, bardzo nowoczesne i odważne, doskonale sprawdzające się w nowoczesnym budownictwie i aranżacji wnętrz wykorzystującej siłę kontrastu. Inwestycja w „bazę” prysznica jest decyzją na lata, dlatego wybierz rozsądnie, korzystając z bogatego asortymentu sklepu internetowego Łazienka360.

Brodziki kwadratowe

Ocena (22 ocen)

4.4
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl