Baterie do kabiny prysznicowej - podtynkowe, z termostatem, natynkowe - łatwy montaż - Lazienka360.pl

Baterie prysznicowe

Jeśli właśnie aranżujesz nową łazienkę lub stoisz przed decyzją o rozpoczęciu remontu, z pewnością zerkniesz na baterie prysznicowe widoczne w ofercie naszego sklepu. To nieodzowne elementy wyposażenia tego kluczowego pomieszczenia. Gdy wybierzesz idealne rozwiązanie dla siebie, zyskasz niespotykany dotąd komfort kąpieli. Niezależnie od tego, jakiej armatury do kabiny prysznicowej szukasz, w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór baterii prysznicowych natynkowych, podtynkowych i termostatycznych.

Dlaczego baterie prysznicowe mają tak duże znaczenie? Przede wszystkim wyróżniają wnętrze. Poza tym dzięki nim możesz dowolnie dozować ciśnienie oraz temperaturę wody według własnych preferencji, co jest znacznym ułatwieniem w stosunku do tradycyjnego kranu z kurkami. Stylowa armatura pomaga wytworzyć romantyczną atmosferę, gdy przygotowujesz dla bliskiej osoby odprężającą i nastrojową kąpiel. Wszystkie elementy potrzebne do montażu baterii prysznicowej do kabiny czy wanny znajdziesz w naszej ofercie.

Co uwzględnić przy wyborze baterii do kabiny prysznicowej?

Armatura ma jednocześnie przyciągać wzrok i być funkcjonalna. Dlatego przy jej wyborze pamiętaj o harmonijnym połączeniu tych dwóch cech. W łazienkach o rustykalnym stylu świetnie sprawdzą się modele charakteryzujące się prostotą i konwencjonalnym usytuowaniem uchwytów, regulacji ciśnienia i temperatury wody. Nietuzinkowe projekty mogą zupełnie odbiegać od aranżacji, przez co zakłócą charakter i styl wnętrza.

Bateria do kabiny prysznicowej z deszczownicą, podtynkowa i z termostatem

Poza tym warto zastanowić się nad sposobem montażu baterii prysznicowej. W naszej ofercie znajdują się produkty, które można zaimplementować w sposób natynkowy i podtynkowy. Wszystko zależne jest od Twoich preferencji i instalacji wodnej. Pierwsze z nich montuje się na gwinty rur, które najczęściej znajdują się w płaszczyźnie ściany. Możesz sięgnąć także po wersje podtynkowe, które sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach. Dzięki nim możesz ukryć wiele elementów instalacyjnych, a na wierzchu pozostają jedynie pokrętło i estetyczna osłona.

Kolejnym krokiem jest dobranie kolorystyki. Jeśli interesuje Cię chromowana lub czarna bateria prysznicowa możesz znaleźć taką armaturę w naszej ofercie. Upewnij się jednak, czy będzie pasowała do stylu wnętrza i samej kabiny prysznicowej. Ma to kluczowe znaczenie dla uzyskanego efektu. Ciekawym rozwiązaniem jest wersja z termostatem. Wybierana przez coraz liczniejsze grono odbiorców zapewnia stałą temperaturę wody, która służy do przyjmowania kąpieli.

Podczas wyboru weź również pod uwagę wielkość kabiny. Bardzo ważne jest umiejscowienie uchwytów na słuchawkę, jej rozmiar i wysokość implementacji. Jeśli elementy nie będą odpowiadać rozmiarami gabarytom kabiny, to kąpiel może nie być tak komfortowa, jak tego pragniesz. Bez względu na to, jakiego wyboru dokonasz, w naszym sklepie znajdziesz klasyczne i nowoczesne projekty baterii prysznicowych do swojej łazienki.

Zapraszamy Cię także do zapoznania się z innymi produktami widocznymi na naszej stronie internetowej.

Bateria prysznicowa – podtynkowa czy natynkowa?

Wspomniane wcześniej dwa typy opisywanej armatury łazienkowej różnią się od siebie sposobem montażu. Dostępne w naszym asortymencie są zarówno prysznicowe baterie natynkowe, jak i podtynkowe. Pierwszy z rodzajów rekomendowany jest przy inwestycjach o ograniczonym budżecie. Prostota instalacji wpływa na ogólny koszt przygotowania całego systemu, obniżając go w stosunku do drugiego z wymienionych rozwiązań. Pielęgnacja modeli natynkowych jest bezproblemowa, ale zajmują one więcej miejsca niż prysznicowa bateria podtynkowa.

Na jej korzyść przemawia również zwiększony przepływ wody oraz duże możliwości w zakresie aranżacji – poszczególne elementy armatury mogą być rozmieszczane w wybranych miejscach, a ich konkretne typy dopasowuje się przede wszystkim do stylu, w jakim zostało wykończone pomieszczenie. W razie wątpliwości przy wyborze nasi doradcy są w stanie udzielić fachowych porad – zainteresowanych zakupem opisywanych produktów serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Baterie podtynkowe do kabiny prysznicowej - Podobne wyszukiwania:

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl