POLIMAT - kabiny prysznicowe, wanny, brodziki, odpływy liniowe - Lazienka360.pl - Wyposażenie Łazienki

To jedna z najbardziej znanych i cenionych firm zajmujących się produkcją wyposażenia łazienkowego. Działający na rynku od ponad 30 lat podmiot oferuje klientom szereg produktów, które są dystrybuowane przez nasz sklep internetowy. Zachęcamy do składania zamówień na wykonane przez Polimat wanny wolnostojące, brodziki oraz kabiny prysznicowe, które cieszą się dużą popularnością i harmonijnie wpisują się w wystrój różnorodnych łazienek.

Wyposażenie Polimat – jakość, trwałość i estetyka

Każda oferowana wanna, brodzik czy kabina wyróżnia się solidnością wykonania oraz użyciem do produkcji jedynie jakościowych materiałów, które gwarantują trwałość i odporność na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne czy szkodliwe działanie czyszczących środków chemicznych. Zastosowane rozwiązania projektowe ułatwiają utrzymanie czystości i zwiększają komfort codziennego korzystania z wyposażenia. Nowoczesne technologie i współpraca z godnymi zaufania dostawcami sprawia, że proponowane wanny Polimat, podobnie jak brodziki i kabiny, prezentują modny design i uniwersalną stylistykę. Oferowane produkty gwarantują też bezpieczeństwo użytkowania, gdyż są starannie wykończone oraz mają płynne kształty i gładkie powierzchnie.

Wanny wolnostojące Polimat – szeroka gama nowoczesnych modeli

W sprzedaży dostępne są brodziki, kabiny i wanny wolnostojące oraz przyścienne. Przykładem produktu z tej ostatniej kategorii jest model Polimat Risa, który zachwyca delikatnością kształtów. Od strony przyściennej na krawędziach znajdują się dwie boczne powierzchnie na akcesoria higieniczne, z kolei z drugiej strony konstrukcja z serii Risa prezentuje się delikatnie. Osobom, które szukają oryginalnych rozwiązań designerskich i stawiają na ekstrawaganckie motywy, polecamy model Polimat Zoe. Został on wykończony z jednej strony wyprofilowaną i wyższą ścianką, idealną jako wygodne oparcie podczas długich kąpieli. Brodziki i wanny wolnostojące oraz pozostałe dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych – proponujemy estetyczne odcienie matowe, ale i efektownie połyskujące powierzchnie wygładzone na wysoki połysk.

POLIMAT - kabiny prysznicowe, wanny, brodziki

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl