Brodziki prysznicowe asymetryczne - Lazienka360.pl

Brodziki prysznicowe asymetryczne

W naszej ofercie znajdziesz brodziki prysznicowe asymetryczne, które różnią się kształtem od standardowych (kwadratowych i prostokątnych) wariantów. Zajmują też nieco mniej miejsca, co jest bardzo pożądane w niewielkich łazienkach, w których nawet kilka centymetrów zaoszczędzonej przestrzeni ma bardzo duże znaczenie. Podczas sprawdzania wymiarów koniecznie zwróć uwagę na różnice w długościach boków. Inne parametry, które są istotne przy aranżacji i wykonywaniu instalacji, to:

  • średnica odpływu,
  • profil.

Z uwagi na asymetryczny kształt każdy brodzik z tej kategorii wymaga odpowiedniego obudowania, np. kabiną lub parawanem z transparentnego szkła. Już na etapie wstępnego projektowania wnętrza łazienki należy dokładnie rozważyć wszystkie argumenty „za” i „przeciw” tej niestandardowej, ale inspirującej i dającej wiele możliwości technologii.

W poniższej kategorii wyselekcjonowaliśmy wyroby najlepszych producentów, np. Schedpol. Dbamy o szybką realizację zamówienia, dzięki czemu w krótkim czasie wyposażysz się w niezbędny element nowoczesnej łazienki.

Nowoczesny brodzik asymetryczny to ciekawy wyrób, który jest z powodzeniem stosowany w nowym budownictwie oraz podczas remontów starszych wnętrz. Jednolicie biały kolor oferowanych produktów pasuje praktycznie do każdego rodzaju kafelków czy płytek. Rozwiązania dostępne w naszym sklepie internetowym wyróżniają się pod wieloma względami, np. część z nich została wyposażona w specjalną powierzchnię tłumiącą hałas kropel wody, co daje domownikom ogromny komfort, szczególnie w nocy. Modele z tej kategorii są trwałe i stabilne, a przy tym łatwe w montażu. Jednym z parametrów świadczących o dużej atrakcyjności oferty jest długi okres gwarancyjny, np. 15-letni.

Trwałe, praktyczne i atrakcyjne wizualnie brodziki

Ważny atut brodzików asymetrycznych wykonanych z wykorzystaniem jakościowego materiału kompozytowego to łatwość w utrzymywaniu higieny. Powłoka, która czyści się szybko i skutecznie, a przy tym nie absorbuje zbyt dużej ilości bakterii, jest bardzo istotną zaletą w łazience. Sam wybór brodzika kosztem wanny ocenia się jako bardziej higieniczny i praktyczny. Zamawiając modele z naszego sklepu, m.in. asymetryczne, oszczędzasz miejsce, wodę oraz czas. W takim brodziku istnieje też możliwość kąpania najmłodszych, co jest ważnym argumentem dla rodzin.

Jakościowe wyposażenie łazienki podkreśla charakter całego mieszkania lub domu, świadczy o przemyślanej koncepcji aranżacyjnej. Dlatego coraz większa liczba klientów szuka alternatywnych inspiracji wobec zwyczajnej kabiny prysznicowej, która zakrywa standardowy, prostokątny brodzik. Wariant asymetryczny dodaje wnętrzu nowoczesnego stylu – wykracza poza utrwalony schemat i pozwala inaczej zorganizować przestrzeń.

Masz pewność, że znajdziesz w tej kategorii jakościowe propozycje w najpopularniejszych wymiarach. Atrakcyjne, często promocyjne ceny idą w parze z szybkością dostawy i bezpieczeństwem zakupów online, które są wyjątkowo wygodne i gwarantują oszczędność czasu. W pozostałych podkategoriach znajdziesz brodziki kwadratowe, półokrągłe, prostokątne, podpłytkowe i inne.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl