Obudowy i nośniki do wanny – zabudowy styropianowe - Lazienka360.pl

Nośniki i obudowy podpłytkowe

W łazience ważnym elementem wyposażenia jest wanna lub prysznic z brodzikiem. Ta kategoria asortymentowa sklepu obejmuje elementy potrzebne do ich estetycznego wykończenia. W ofercie produktowej znajdują się obudowa, zabudowa wanny oraz nośnik styropianowy pod płytki ceramiczne znanych i cenionych marek. Dzięki specjalnej konstrukcji i zastosowaniu najwyższej jakości materiałów osłony te są łatwe w montażu i nadają się zarówno do urządzeń sanitarnych wykonanych z akrylu, jak i stali.

Nośnik styropianowy do wanny półokrągłej i prostokątnej

W ofercie posiadamy nośnik styropianowy do wanny zarówno półokrągłej, jak i prostokątnej, który umożliwia trwałą jej zabudowę i bezproblemowe położenie dowolnych płytek ceramicznych. Dzięki dobrej izolacji termicznej i akustycznej taka obudowa wanien utrzymuje ciepło podczas kąpieli oraz skutecznie tłumią hałas. Wysoka jakość materiału zapewnia także wysoką odporność na zagrzybienie i zawilgocenie. Styropianowe zabudowy są również łatwe w demontażu, pozwalając na wymianę wanny bez uszkodzenia glazury.

Zabudowa wanny - estetyczne wykończenie łazienki

W sklepie lazienka360.pl znajdują się obudowy i osłony, które pozwalają na zasłonięcie nieestetycznych rur i syfonów odpływowych. Niewidoczne będą także stojaki i nogi wanny. Wszystkie produkty są doskonałej jakości i bezpieczne w eksploatacji. W tej grupie asortymentowej posiadamy również elastyczny panel służący do szybkiego wykonania schodka obudowanego glazurą przed wysoką wanną. 

Nośniki i obudowy pod płytki - Polecamy również:

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl