Łazienki dla niepełnosprawnych – uchwyt łazienkowy, poręcze łazienkowe, toalety - Lazienka360.pl

Toalety i łazienki dla niepełnosprawnych powinny być nie tylko przestronne, ale również wyposażone w specjalne akcesoria, dzięki którym osoby z różnymi niepełnosprawnościami mogą komfortowo i bezpiecznie korzystać ze wszystkich urządzeń sanitarnych. W naszej ofercie posiadamy specjalne poręcze i uchwyty łazienkowe w wielu wariantach montażowych, które zapewniają stabilną podporę podczas korzystania z WC. Wszystkie te produkty spełniają polskie i unijne normy dotyczące funkcjonowania łazienki bez barier. Poza tym mają pozytywne opinie konsumencie i eksperckie. Zapewniamy, że dobrze dostosowane uchwyty oraz poręcze dla niepełnosprawnych mają bardzo korzystny wpływ przede wszystkim na komfort korzystania z łazienki lub toalety. Solidna konstrukcja oraz użycie do produkcji najwyższej jakości materiałów to kwestie, które sprawiają, że nasze produkty doskonale spełniają swoją funkcję.

Łazienki dla osób niepełnosprawnych – uchwyt łazienkowy, poręcze łazienkowe, toalety

ANDEX Krzesełko prysznicowe 802CC ANDEX Krzesełko prysznicowe 802CC
Producent: ANDEX
Cena: 1 048,00 zł
szt.
zobacz więcej
ANDEX Lustro uchylne z rączką 809CC ANDEX Lustro uchylne z rączką 809CC
Producent: ANDEX
Cena: 450,00 zł
szt.
zobacz więcej

W sklepie online przygotowaliśmy różnego rodzaju usprawniania. Wśród nich znajdują się funkcjonalne uchwyty do łazienki dla osób niepełnosprawnych i z chorobami układu ruchu. Montaż specjalnie zaprojektowanych poręczy poprawia komfort samodzielnego korzystania z sanitariatów. Zaletą proponowanych przez nas produktów jest gwarancja bezpieczeństwa i niska cena. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną listą uchwytów dostępnych w sprzedaży online. Gwarantujemy duży wybór oraz szybką wysyłkę złożonego zamówienia.

Uchwyty i poręcze do łazienek dla niepełnosprawnych - szeroki wybór

W poniższej ofercie posiadamy uchwyty i poręcze do łazienek dla niepełnosprawnych, renomowanych marek w następujących wariantach:

  • półokrągłe,

  • proste,

  • łącznikowe,

  • kątowe,

  • łukowe.

Produkty są wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Oferowane poręcze łazienkowe mają modułową konstrukcję, co pozwala na dowolną konfigurację. W rezultacie można dopasować uchwyt do wielkości toalety. Kolekcja naszych akcesoriów ułatwia swobodne korzystanie z łazienki przez osoby niepełnosprawne, ograniczono ruchowe lub po przebytych urazach, zapewniając im bezpieczeństwo i komfort wykonywania czynności związanych z higieną intymną i osobistą. Asortymentowa różnorodność sprawia natomiast, że znalezienie poręczy dla niepełnosprawnych idealnie przystosowanej do indywidualnych potrzeb jest niezwykle łatwe.

Uchwyty i poręcze łazienkowe dla niepełnosprawnych - na indywidualne zamówienie

W naszym sklepie istnieje również możliwość indywidualnego zamówienia uchwytów i poręczy łazienkowych o dowolnej długości, który będzie pasował do konkretnej łazienki dla niepełnosprawnych, zarówno w budynku mieszkalnym, jak i obiekcie użyteczności publicznej (szpitalu, hotelu czy urzędzie publicznym).

Łazienki dla osób niepełnosprawnych – uchwyty i poręcze łazienkowe oraz WC - Podobne wyszukiwania:

Łazienka bez barier (dla osób niepełnosprawnych)

Ocena (17 ocen)

4.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl