Łazienki dla niepełnosprawnych – uchwyt łazienkowy, poręcze łazienkowe, toalety - Lazienka360.pl

Łazienki dla osób niepełnosprawnych – uchwyt łazienkowy, poręcze łazienkowe, toalety

Toalety i łazienki dla niepełnosprawnych powinny być nie tylko przestronne, ale również wyposażone w specjalne akcesoria, dzięki którym osoby z różnymi niepełnosprawnościami mogą komfortowo i bezpiecznie korzystać ze wszystkich urządzeń sanitarnych. W naszej ofercie posiadamy specjalne poręcze i uchwyty łazienkowe w wielu wariantach montażowych, które zapewniają stabilną podporę podczas korzystania z WC. Wszystkie te produkty spełniają polskie i unijne normy dotyczące funkcjonowania łazienki bez barier. Poza tym mają pozytywne opinie konsumencie i eksperckie. Zapewniamy, że dobrze dostosowane uchwyty oraz poręcze dla niepełnosprawnych mają bardzo korzystny wpływ przede wszystkim na komfort korzystania z łazienki lub toalety. Solidna konstrukcja oraz użycie do produkcji najwyższej jakości materiałów to kwestie, które sprawiają, że nasze produkty doskonale spełniają swoją funkcję.

ANDEX Krzesełko prysznicowe 802CC ANDEX Krzesełko prysznicowe 802CC
Producent: ANDEX
Cena:

1 152,80 zł

szt.
zobacz więcej
ANDEX Lustro uchylne z rączką 809CC ANDEX Lustro uchylne z rączką 809CC
Producent: ANDEX
Cena:

495,00 zł

szt.
zobacz więcej

W sklepie online przygotowaliśmy różnego rodzaju usprawniania. Wśród nich znajdują się funkcjonalne uchwyty do łazienki dla osób niepełnosprawnych i z chorobami układu ruchu. Montaż specjalnie zaprojektowanych poręczy poprawia komfort samodzielnego korzystania z sanitariatów. Zaletą proponowanych przez nas produktów jest gwarancja bezpieczeństwa i niska cena. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną listą uchwytów dostępnych w sprzedaży online. Gwarantujemy duży wybór oraz szybką wysyłkę złożonego zamówienia.

Uchwyty i poręcze do łazienek dla niepełnosprawnych - szeroki wybór

W poniższej ofercie posiadamy uchwyty i poręcze do łazienek dla niepełnosprawnych, renomowanych marek w następujących wariantach:

  • półokrągłe,

  • proste,

  • łącznikowe,

  • kątowe,

  • łukowe.

Produkty są wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Oferowane poręcze łazienkowe mają modułową konstrukcję, co pozwala na dowolną konfigurację. W rezultacie można dopasować uchwyt do wielkości toalety. Kolekcja naszych akcesoriów ułatwia swobodne korzystanie z łazienki przez osoby niepełnosprawne, ograniczono ruchowe lub po przebytych urazach, zapewniając im bezpieczeństwo i komfort wykonywania czynności związanych z higieną intymną i osobistą. Asortymentowa różnorodność sprawia natomiast, że znalezienie poręczy dla niepełnosprawnych idealnie przystosowanej do indywidualnych potrzeb jest niezwykle łatwe.

Uchwyty i poręcze łazienkowe dla niepełnosprawnych - na indywidualne zamówienie

W naszym sklepie istnieje również możliwość indywidualnego zamówienia uchwytów i poręczy łazienkowych o dowolnej długości, który będzie pasował do konkretnej łazienki dla niepełnosprawnych, zarówno w budynku mieszkalnym, jak i obiekcie użyteczności publicznej (szpitalu, hotelu czy urzędzie publicznym).

Łazienki dla osób niepełnosprawnych – uchwyty i poręcze łazienkowe oraz WC - Podobne wyszukiwania:

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl