Zestawy ze stelażem do WC - podtynkowe - Lazienka360.pl
Zestawy ze stelażem

Zestawy ze stelażem do WC

Współczesna łazienka może być miejscem, w którym praktyczność, funkcjonalność i estetyka łączą się w spójną całość. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, takiemu jak zestaw podtynkowy do WC. To rozwiązanie pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni, a jednocześnie nadaje pomieszczeniu nowoczesny, estetyczny wygląd. Ukryty wewnątrz ściany stelaż jest odpowiedni zarówno do dużych, jak i małych metraży. Pomaga stworzyć schludne i eleganckie wnętrze.

Z czego składa się zestaw podtynkowy do WC?

W zależności od modelu i producenta zestawy podtynkowe mogą różnić się od siebie. Jednak każdy z nich zawiera kilka kluczowych elementów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Do najważniejszych zaliczamy:

  • stelaż do WC,
  • miskę wiszącą,
  • deskę,
  • przycisk do spłukiwania wody.

Wszystkie te części są potrzebne do kompletnego zamontowania oraz niezawodnego działania toalety.

Zalety stelaży podtynkowych

Istnieje kilka rozwiązań, które są chętnie wykorzystywane w aranżacjach nowoczesnych łazienek. Ukrywane w zabudowie zestawy WC również się do nich zaliczają. Dzięki tej technologii zyskasz:

  • schludny i estetyczny wygląd łazienki – stelaż podtynkowy schowany jest w ścianie, którą można wyłożyć pasującymi do wnętrza płytkami; ukrycie instalacji sanitarnej pozwala uzyskać wrażenie bardziej przestronnej, minimalistycznej przestrzeni,
  • możliwość dostosowania wysokości sedesu do indywidualnych potrzeb,
  • szybsze sprzątanie – na podłodze nie ma żadnych elementów, które utrudniają jej mycie.

Liczne korzyści sprawiają, że ten typ ubikacji zyskuje na popularności. Jest też chętnie wykorzystywany przez projektantów wnętrz.

Jak wybrać odpowiedni zestaw podtynkowy do WC?

W naszej ofercie znajdziesz trwałe i nieawaryjne zestawy podtynkowe WC. Jakość i solidność często są dla klientów wyznacznikiem wyboru. Dlatego dbamy o to, aby oferowane przez nas stelaże z wyposażeniem pochodziły od renomowanych producentów znanych ze swojej niezawodności. Warto zwrócić uwagę na dołączone do nich bezkołnierzowe miski, których zaletą jest łatwość w utrzymaniu czystości.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl