Baterie umywalkowe - ścienne, podtynkowe, stojące, wysokie - Lazienka360.pl

Baterie umywalkowe - ścienne, podtynkowe, stojące, wysokie

W tej kategorii oferujemy różne typy baterii umywalkowych, gwarantując szeroki wybór i możliwość znalezienia dokładnie takiego egzemplarza, który odpowiada wszystkim wymaganiom i przyjętym kryteriom.

Proponowane przez nas rodzaje baterii umywalkowych

Proponujemy następujące rodzaje:

  • stojące (inaczej sztorcowe),
  • ścienne.

Bateria stojąca jest częstym elementem wyposażenia zlewów w kuchniach i łazienkach. Występuje jako osobna część, jest przytwierdzana do umywalki i można ją zamówić w najróżniejszych konfiguracjach. Wysokie, niskie, długie, krótkie, czarne, białe – wybór jest bardzo szeroki, co stanowi niewątpliwą zaletę baterii stojących. Ponadto ich cena jest przystępna, można je kupić naprawdę niskim kosztem. W zależności od potrzeb i budowy danego egzemplarza montaż baterii umywalkowej obejmuje metody podtynkowe lub natynkowe. Jak sama nazwa wskazuje, przytwierdza się je do ściany.

Bateria podtynkowa gwarantuje atrakcyjny efekt wizualny, a natynkowa jest prosta w montażu, który można wykonać samemu. Decydując się na model ścienny, pamiętaj, żeby zamontować go w na wysokości od 25 do 35 cm ponad górnym rantem umywalki. Ten typ baterii jest przeznaczony do pomieszczeń, w których instalacja wodna została wyprowadzona właśnie ze ściany.

Jak dobrać baterię umywalkową?

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnorodne wymagania i potrzeby mają nasi klienci, dlatego proponujemy bogaty wybór produktów o dowolnej budowie. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wysoka, niska, biała, czarna, mosiężna, czy miedziowa bateria umywalkowa, w tej kategorii znajdziesz odpowiednie produkty. Dostępne są modele zarówno minimalistyczne, a więc przeznaczone do nowoczesnych wnętrz, jak i klasyczne, które wyróżniają się ozdobnym designem i świetnie prezentują się w tradycyjnych łazienkach i kuchniach.

Oferujemy baterie umywalkowe o różnej długości, więc z łatwością dobierzesz dokładnie taki model, jaki Ci odpowiada. Dzięki szerokiemu wyborowi zamówisz produkt, który spełnia wymagania również pod względem kolorystycznym – to, czy konstrukcja będzie biała, czarna, miedziowa, matowa lub połyskująca, zależy wyłącznie od Ciebie. Wychodząc naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom klientów, udostępniamy baterie umywalkowe w wersjach z następującą liczbą uchwytów:

  • jeden – najczęściej wybierana odmiana, która pozwala na sterowanie temperaturą wody za pomocą pojedynczej gałki obejmującej zarówno ciepły, jak i zimny strumień,
  • dwie – produkty składające się z odrębnych pokręteł dla gorącej i zimnej wody, które należy wspólnie konfigurować, aby uzyskać pożądaną temperaturę strumienia,
  • zero – brak uchwytów w bateriach umywalkowych, które działają na fotokomórkę lub po wciśnięciu przycisku.

Wyłącznie od Twojej decyzji zależy również ruchomość kranu, który może być przymocowany na stałe w określonej pozycji lub obracany na różne sposoby. Gwarantujemy dowolność także w przypadku kształtu wylewki, oferując modele m.in. płaskie, półokrągłe oraz skierowane ku górze lub dołowi. Przejrzyj tę kategorię, wybierz baterię umywalkową, która najbardziej Ci odpowiada (np. ścienna) i złóż zamówienie już teraz!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl