Strefa inwestycji

Łazienka360.pl jest sklepem oferującym wyposażenia łazienek. Wieloletnie doświadczenie zarówno na rynku polskim jak i rynkach zagranicznych pozwoliło nam wdrożyć wysokie standardy obsługi naszych Klientów. Wciąż dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma była rozpoznawalna przez każdego, kto planuje, bądź jest trakcie urządzania łazienki.

Nieustannie rozwijamy naszą firmę poszerzając dostępny asortyment i nawiązując współprace tylko z najlepszymi producentami. Przykładamy szczególną uwagę na dobór odpowiednich artykułów. Naszą misją jest sprzedawać produkty, które będą służyć zadowolonym Klientom przez wiele lat.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów w takich kategoriach jak: brodziki, kabiny prysznicowe, wanny, baterie, szafki łazienkowe, umywalki czy akcesoria łazienkowe.

Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę inwestycji w zakresie wyposażenia łazienek. Nasze doświadczenie pomaga nam w fachowym doborze produktów do obiektu. Pomagamy na każdym etapie inwestycji, począwszy od sporządzania ofert aż do końcowej fazy dostawy.

 

Schemat obsługi inwestycji:

 

  1. Zapytanie inwestycyjne
  2. Kontakt w sprawie doprecyzowania potrzeb i oczekiwań
  3. Dobór najlepiej pasującego asortymentu
  4. Sporządzenie oferty
  5. Skompletowanie asortymentu
  6. Dostawa pod wskazany adres w ustalonym terminie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl