Syfony – do umywalki, do brodzików, do wanny, do umywalki. - Lazienka360.pl - Wyposażenie Łazienki

Istotnymi elementami instalacji odpływowej i wodno-kanalizacyjnej zamontowanej w kuchni czy łazience są korki, redukcje i syfony do umywalki, brodzików, wanny, zlewu, pralki czy prysznica. Ten rodzaj akcesoriów pełni ważną funkcję odprowadzania zużytej wody, zapobiegając tym samym powstawaniu osadów, których nagromadzenie może spowodować powstawanie przykrych zapachów w toalecie. W sklepie posiadamy szeroki wybór markowych syfonów z wysokogatunkowych materiałów, które zapewnią prawidłowe użytkowanie łazienkowych urządzeń sanitarnych.

Viega •  Syfon brodzikowy Tempoplex 703394 fi 90 9.113 Viega • Syfon brodzikowy Tempoplex 703394 fi 90 9.113
Producent: Viega
Cena: 140,00 zł 189,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Syfony umywalkowe - jaki kształt? 

W naszym sklepie można zamówić syfon umywalkowy rurowy, butelkowy, w kształcie litery U lub w innej opcji. Decyzję co do wyboru konkretnego rodzaju tego elementu odpływowego najlepiej podjąć w momencie zakupu umywalki, której wielkość i rodzaj (podblatowa, nablatowa) determinuje możliwość zamontowania określonego typu zamknięcia wodnego.

Syfony do brodzików i wannien - szeroki wybór renomowanych marek 

W ofercie posiadamy markowe syfony do brodzików wielu cenionych producentów. Cechą charakterystyczną tych elementów jest wysokogatunkowy materiał zapewniający odporność chemiczną i termiczną. Szeroki wybór kształtów syfonów zapewnia ich kompatybilność z brodzikami o różnej średnicy odpływu. W sklepie internetowym lazienka360.pl można także zamówić odpływowo-przelewowy syfon do wanny z właściwościami samooczyszczającymi.

Chcesz kupić syfon do umywalki, wanny i brodziku? Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej i atrakcyjnej cenowo oferty!

SYFONY

Ocena (14 ocen)

4.8
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl