Toalety i łazienki dla niepełnosprawnych powinny być nie tylko przestronne, ale również wyposażone w specjalne akcesoria, dzięki którym osoby z różnymi niepełnosprawnościami mogą komfortowo i bezpiecznie korzystać ze wszystkich urządzeń sanitarnych. W naszej ofercie posiadamy specjalne poręcze i uchwyty łazienkowe w wielu wariantach montażowych, które zapewniają stabilną podporę podczas korzystania z WC. Wszystkie produkty dla niepełnosprawnych spełniają polskie i unijne normy dotyczące funkcjonowania łazienki bez barier.

ŁAZIENKA BEZ BARIER (dla osób niepełnosprawnych)

ANDEX Krzesełko prysznicowe 802CC ANDEX Krzesełko prysznicowe 802CC
Producent: ANDEX
Cena: 1 048,00 zł
szt.
zobacz więcej
ANDEX Lustro uchylne z rączką 809CC ANDEX Lustro uchylne z rączką 809CC
Producent: ANDEX
Cena: 327,00 zł
szt.
zobacz więcej

Uchwyty i poręcze do łazienek dla niepełnosprawnych - szeroki wybór

W poniższej ofercie posiadamy uchwyty i poręcze do łazienek dla niepełnosprawnych, renomowanych marek w następujących wariantach:

  • półokrągłe,

  • proste,

  • łącznikowe,

  • kątowe,

  • łukowe.

Produkty są wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Oferowane poręcze łazienkowe mają modułową konstrukcję, co pozwala na dowolną konfigurację. W rezultacie można dopasować uchwyt do wielkości toalety. Kolekcja naszych akcesoriów ułatwia swobodne korzystanie z łazienki przez osoby niepełnosprawne, ograniczono ruchowe lub po przebytych urazach, zapewniając im bezpieczeństwo i komfort wykonywania czynności związanych z higieną intymną i osobistą.

Uchwyty i poręcze łazienkowe dla niepełnosprawnych - na indywidualne zamówienie

W naszym sklepie istnieje również możliwość indywidualnego zamówienia uchwytów i poręczy łazienkowych o dowolnej długości, który będzie pasował do konkretnej łazienki dla niepełnosprawnych, zarówno w budynku mieszkalnym, jak i obiekcie użyteczności publicznej (szpitalu, hotelu czy urzędzie publicznym).

ŁAZIENKA BEZ BARIER (dla osób niepełnosprawnych)

Ocena (17 ocen)

4.0
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl