Akcesoria fitness – do ćwiczeń, na siłownię - Lazienka360.pl

Oferta sklepu lazienka360.pl skierowana jest także do osób aktywnych fizycznie oraz tych, którzy chcą poprawić swoją kondycję i wydolność ruchową po przebytych urazach czy operacjach. W naszym asortymencie posiadamy akcesoria do ćwiczeń ogólnorozwojowych, jak i wzmacniających poszczególne partie mięśniowe w ramach zaawansowanego fitnessu. Drążki rozporowe, gumy i rowerki rehabilitacyjne, kijki trekkingowe, maty i wałki do masażu, skakanki i poduszki sensomotoryczne to tylko niektóre produkty, jakie polecamy do ćwiczeń w domowej siłowni.

Hula hop z obciążnikiem Hula hop z obciążnikiem
Cena: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mata do akupresury czarna Mata do akupresury czarna
Cena: 120,00 zł
szt.
zobacz więcej
Obrotowe uchwyty do pompek Obrotowe uchwyty do pompek
Cena: 32,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piłka gimnastyczna 75 cm Piłka gimnastyczna 75 cm
Cena: 56,00 zł
szt.
zobacz więcej

Akcesoria do fitnessu

Na zajęcia fitness proponujemy matę wykonaną z wodoodpornej antypoślizgowej pianki, która podczas treningu zapewnia przyczepność oraz doskonale stabilizuje i amortyzuje ciało. Ten rodzaj akcesoriów do ćwiczeń bez problemu można wziąć na siłownię, do parku czy w jakiekolwiek inne miejsce.

Akcesoria do ćwiczeń rehabilitacyjnych 

Osobom po urazach stawu kolanowego, łokciowego i barkowego polecamy gumy do ćwiczeń rehabilitacyjnych o różnym stopniu oporu. Taśmy te są również powszechnie stosowane przez trenerów fitness do wzmacniania mięśni ramion, nóg i brzucha. W tej kategorii asortymentowej znajdują się rowerki przeznaczone dla osób po przebytych operacjach.

Akcesoria do ćwiczeń w domowej siłowni

W tej kategorii akcesoriów do ćwiczeń posiadamy uchwyty do pompek, które pomogą szybko rozwinąć bicepsy oraz tricepsy. Poręcze mają kształt delty, co sprawia, że trening jest bardzo bezpieczny, ponieważ stawy nadgarstkowe są chronione przed przeciążeniami. Domowa siłownia powinna być także wyposażona w drążek rozporowy, który pozwala na wyrzeźbienie grzbietu i ćwiczenia wszystkich partii brzucha.

Zdrowie i fitness

Ocena (13 ocen)

4.1
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl