Syfony do wanny, do umywalki, do brodzików i pryszniców - Lazienka360.pl

Syfony do wanny, do umywalki, do brodzików i pryszniców

Jednymi z najważniejszych elementów instalacji odpływowej i wodno-kanalizacyjnej zamontowanej w kuchni czy łazience są syfony łazienkowe. Służą do połączenia armatury z rurami odpływowymi. Umożliwiają przepływ cieczy w górę, ponad powierzchnię pierwotnego zbiornika, a następnie w dół pod wpływem ciśnienia atmosferycznego i grawitacji – bez użycia pompy. Rozróżniamy syfony do wanny, umywalki, brodzika, zlewu czy prysznica. Ten rodzaj akcesoriów pełni ważną funkcję odprowadzania zużytej wody, zapobiegając tym samym powstawaniu osadów, których nagromadzenie mogłoby spowodować powstawanie przykrych zapachów w toalecie. 

W sklepie Łazienka360.pl znajdziesz szeroki wybór markowych syfonów wykonanych z wysokogatunkowych materiałów, które zapewnią prawidłowe użytkowanie łazienkowych urządzeń sanitarnych:

 

Syfon wannowy VIEGA  ø50mm 9.114 Syfon wannowy VIEGA ø50mm 9.114
Producent: Schedpol
Cena:

181,00 zł

szt.
zobacz więcej

 

Syfony łazienkowe – jakie warianty są do wyboru?

Stawiamy na kompleksowy i różnorodny asortyment, dlatego w naszym sklepie można zamówić syfon do umywalki rurowy, butelkowy, w kształcie litery U lub w innej opcji. Decyzję co do wyboru konkretnego rodzaju tego elementu odpływowego najlepiej podjąć w momencie zakupu umywalki, której wielkość i rodzaj (podblatowa, nablatowa) determinuje możliwość zamontowania określonego typu zamknięcia wodnego.  Poszczególne warianty różnią się między sobą sposobem montowania, średnicą odpływu, a nawet możliwością podłączenia przelewu. Syfon do umywalki nablatowej często jest odsłonięty, dlatego najlepiej wybrać konstrukcję, w której rura wychodząca z odpływu od umywalki od razu skierowana jest poziomo, równolegle do ziemi.

Syfon do brodzików zapewnia niewielką wysokość konstrukcji, łatwy montaż i właściwy przepływ wody. Jego korpus najczęściej wykonany jest z tworzywa ABS, który przystosowany jest do łączenia z uszczelnieniem PVC, tworząc połączenie w 100% wodoszczelne. Uszczelka wykonana jest z gumy. Syfon do prysznica połączony jest bezpośrednio z opływem – ta część zewnętrzna może mieć wykończenie chrom lub inne – w zależności od konkretnego modelu. W ofercie znajdziesz także warianty do wanny wyposażone w chromowany, estetyczny korek klik-klak oraz tzw. przelew – bardzo praktyczny i niezbędne element chroniący przed wydostaniem się wody na zewnątrz. 

Syfony do brodzików i wannien - szeroki wybór renomowanych marek 

W ofercie mamy markowe syfony do brodzików, umywalek, wanien i prysznica pochodzące od wielu cenionych producentów z kraju i zagranicy. Na asortyment składają się produkty takich marek, jak m.in. Schedpol, Schedline, Alcaplast czy Viega. Wszystkie te elementy wyróżniają się ponadprzeciętną jakością wykonania. Wysokogatunkowy materiał gwarantuje odporność chemiczną i termiczną. Szeroki wybór kształtów syfonów zapewnia ich kompatybilność z armaturą łazienkową o różnej średnicy odpływu. W sklepie internetowym lazienka360.pl można także zamówić odpływowo-przelewowy syfon do wanny wyposażony w technologię samooczyszczającą. To rozwiązanie pozwoli oszczędzić wodę, a także czas – zapomnij o własnoręcznym czyszczeniu odpływu! 

Chcesz kupić syfon do umywalki, wanny i brodzika w tej samej wersji stylistycznej? Zapraszamy do skorzystania z szerokiej i atrakcyjnej cenowo oferty! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi konsultanci służą pomocą! Każde zamówienie dostarczymy pod wskazany adres na terenie całego kraju, dbając przy tym o bezpieczeństwo przewożonego towaru. Życzymy udanych zakupów.

Syfony do umywalki nablatowej, do wanny, do pryszniców i brodzików - Polecamy również:

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl