Bateria prysznicowa z deszczownicą i termostatem, głowice natryskowe - Lazienka360.pl - Wyposażenie Łazienki

W tej kategorii zamówisz baterie prysznicowe z deszczownicą, które są coraz częstszym elementem w polskich domach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy szeroki wybór modeli zarówno podtynkowych, jak i natynkowych. Dostępne są deszczownice prysznicowe z jedną oraz dwiema różnymi słuchawkami, np. z dużą i małą. Poza wyrobami z tradycyjnym, srebrnym wykończeniem sprzedajemy także artykuły w oryginalnych, bardziej nietypowych kolorach, jak np. czarny.

W przypadku modeli podtynkowych deszczownica do kabiny jest montowana w suficie. Tego rodzaju egzemplarze mają prostą, najczęściej geometryczną budowę. Z kolei deszczownica prysznicowa zakładana metodą natynkową może obejmować słuchawkę obracaną lub wyjmowaną, pozwalając na swobodne sterowanie kierunkiem strumienia wody. W zależności od wybranego modelu dostępne są różne tryby działania, co ułatwia wybór najlepszej baterii prysznicowej. Bez względu na to, który zestaw zamówisz, nasz pewność, że zawiera komplet wymaganych do montażu elementów.

Baterie prysznicowe z deszczownicą i termostatem

  • nowość
  • nowość

Baterie prysznicowe z deszczownicą – bogactwo wyboru, korzystne ceny

Ponieważ starannie selekcjonujemy zgromadzone w tej kategorii wyroby, możemy zagwarantować korzystną relację jakości do ceny. Szeroki przedział cenowy pozwala na dobranie produktu niezależnie od budżetu, jakim dysponujesz. Zamówisz u nas zarówno niedrogie, proste baterie wannowo prysznicowe z deszczownicą, jak i luksusowe zestawy z górnej półki.

W tej kategorii udostępniany artykuły czołowych marek, które są często wybierane przez klientów i cieszą się dobrą opinią fachowców. Oferujemy wyroby takich firm jak m.in. Hansgrohe czy Roca. Każda bateria prysznicowa z deszczownicą jest przystosowana do długotrwałego, niezawodnego działania przez lata. Sprzedajemy wyłącznie wysoce funkcjonalne i zarazem atrakcyjne wizualnie wyposażenie w konkurencyjnych cenach.

Bateria prysznicowa wyposażona w deszczownicę pozwala odprężyć ciało strumieniem wody lecącym z góry. Dzięki niej można się skutecznie zrelaksować podczas szybkiej kąpieli, co jest zasługą m.in. tego, że ręce są wolne. W związku z tym da się wykonywać swobodne ruchy, zamiast trzymać słuchawkę, tak jak obsługuje się tradycyjne baterie prysznicowe. Właśnie dlatego zestaw z deszczownicą jest szczególnie polecany osobom starszym, niepełnosprawnym i mającym problemy ze sprawnym poruszaniem się.

Ważnym czynnikiem, który sprawia, że klienci decydują się na montaż baterii wannowo prysznicowej z deszczownicą, jest design. Możliwość atrakcyjnego wkomponowania urządzenia w otoczenie pozwala na uzyskanie ciekawych efektów wizualnych. To oryginalny element wykończenia wnętrza, który można precyzyjnie dobrać pod kątem wielkości i koloru. W zależności od indywidualnych wymagań w tej kategorii zamówisz model mniejszy lub większy oraz tradycyjnie – srebrny albo nieco ekstrawagancko – czarny.

W naszym asortymencie dostępna jest również głowica prysznicowa z termostatem gwarantująca stałą, określoną wartość temperatury wody niezależnie od jej ciśnienia, które może się podwyższać np. z powodu spłukiwania toalety czy włączonej pralki podczas brania kąpieli. Wybierz jeden z zestawów prysznicowych z deszczownicą znajdujących się w tej kategorii, złóż zamówienie już teraz i sprawdź, jak działa nowa bateria do kabiny prysznicowej!

Baterie prysznicowe z termostatem i deszczownicą - Podobne wyszukiwania:

Deszczownice

Ocena (25 ocen)

4.7
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl