Brodziki prysznicowe Mestrii - wyposażenie łazienki - Lazienka360.pl

Brodziki prysznicowe Mestrii

Chcesz stworzyć strefę, w której można w bezpieczny i komfortowy sposób wziąć prysznic? Zadbaj o to, by wybrać odpowiedni brodzik. Na jakie cechy warto zwrócić uwagę przy zakupie, by cieszyć się z dobrze przemyślanej inwestycji? Odpowiedzią są właściwości, jakimi wyróżniają się brodziki prysznicowe Mestrii. Przedstawiamy szeroki asortyment produktów, które łączy solidna jakość, zastosowanie wytrzymałych materiałów, które zapewniają higienę i pozwalają na bezpieczne użytkowanie w niezmiennej formie przez wiele lat. 

Brodziki Mestrii ‒ zaprojektuj wymarzoną łazienkę

Bogata oferta, która dostępna jest w naszym salonie, umożliwia dobór armatury o odpowiednim kształcie, wymiarze, kolorze i materiale, z którego wykonane są produkty. Brodziki prysznicowe Mestrii wykonane z wielowarstwowego kompozytu mają wzmacniane konstrukcyjnie dno, są solidne i trwałe. Dodatkowe stalowe umocowania zapewniają sztywność i wytrzymałość. Zastosowanie hydroszczelnych powłok chroni przed pleśnią i pomaga w higienicznym utrzymaniu czystości.

Wśród wielu wariantów można znaleźć wersje matowe lub błyszczące. Marka Mestrii odnajduje się w aktualnie panujących trendach, tworząc modernistyczne, proste podłogowe brodziki. Prostokątne, półokrągłe lub pięciokątne ergonomicznie dopasujesz do przestrzeni łazienkowej, oszczędzając miejsce. Wykorzystanie nowoczesnych technologii i detali typu niewidoczna magnetyczna maskownica w kolorze dna kabiny to walory, które dodatkowo wpływają na design i użyteczność armatury. Jeśli cenisz funkcjonalność i ciekawą formę, elegancką estetykę, sprawdź prezentowane modele i wybierz ten, którego parametry i wygląd najlepiej sprawdzą się Twojej łazience. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl